O autorze

Z tej strony Krystian Andrzejewski, mam 27 lata, jestem pełen pasji i zainteresowań. Mimo że mam wadę wymowy, nie przeszkadza mi to w rozwijaniu swojego zainteresowania fotografią i filmowaniem. Zawsze z uśmiechem na twarzy chodzę ze swoim aparatem, gotowy uwiecznić piękne momenty i krajobrazy.

Jestem również zafascynowany Poznańską komunikacją miejską – od małego jeździłem autobusami i tramwajami, co przyczyniło się do zacieśniania więzi z miastem. Dzięki swojemu zainteresowaniu, posiadam wiedzę na temat historii i aktualnych wydarzeń związanych z transportem publicznym w Poznaniu.

Jestem amatorem fotografem, jednak z każdym dniem doskonale swoje umiejętności. Uwiecznienie pięknych chwil, miejsc i ludzi jest dla mnie nie tylko pasją, ale również sposobem na wyrażanie siebie. Jestem osobą ambitną, pracowitą i pełen energii, którą zawsze dążę do osiągnięcia swoich celów.

O projekcie

Kandrz.pl to dynamiczny projekt, którego celem jest skupienie społeczności w jednym miejscu, umożliwiając interakcję i dzielenie się pasjami. Założycielem inicjatywy jest Krystian Andrzejewski, wielozadaniowy twórca angażujący się nie tylko w tworzenie społeczności, ale również w różnorodne przedsięwzięcia.

Na platformie Guilded znajduje się główny serwer o nazwie “Polska społeczność”, gdzie członkowie mogą wspólnie dyskutować, dzielić się zainteresowaniami i budować wspólnotę w przyjaznej atmosferze.

Dodatkowo, Kandrz.pl utrzymuje serwer na Discordzie, zatytułowane “Kandrz.pl – Społeczność w jednym miejscu”.

Projekt nie ogranicza się jedynie do platform komunikacyjnych. Kandrz.pl aktywnie działa również na platformie społecznościowej Facebook, gdzie istnieją dwie grupy tematyczne: “Miłośnicy Komunikacji Miejskiej” oraz “Miłośnicy Fotografii”. Oba miejsca pozwalają członkom społeczności na dzielenie się swoimi pasjami, doświadczeniami i inspiracjami.

Krystian Andrzejewski, założyciel projektu, nie tylko kieruje społecznością Kandrz.pl, ale także angażuje się w szereg innych działań, takich jak fotografia. Jeszcze specjalizuje się w tworzeniu serwerów Discord, projektowaniu stron internetowych przy użyciu WordPress oraz oferując usługi fotograficzne oraz obróbkę zdjęć.